Сучасна педіатрія «BabyOK» – це дружня команда педіатрів, кожен з яких володіє досвідом піклування про здоровя діток більше 10 років.

Наші лікарі почують і зрозуміють Ваші переживання, легко налагодять дружні відносини з Дитиною та нададуть сучасну, пацієнт-орієнтовану медичну допомогу дітям від народження до повноліття стосовно питань:імунопрофілактики, догляду, грудного вигодовування, профілактики та лікування захворювань згідно принципів доказової медицини.

Працюючи з дітками, починаєш усвідомлювати, що педіатр – це не тільки лікар, який лікує і надає рекомендації щодо здоров’я дитини, це перш за все близький друг, якому довіряють і не бояться, який вміє почути і зрозуміти Дитину, її переживання та турботи, часто без жодних слів.

Ми чудово усвідомлюємо, що батьки, переступаючи поріг медичного закладу, довіряють лікарю свій найцінніший скарб. Ця довіра є безцінною, народжує особливу відповідальність за якість медичної допомоги!

Щоденною працею ми старатимемося реалізувати нашу основну місію – спокій батьків та посмішки здорових дітей, для яких лікар – друг, якому довіряють!